AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Француски листи за е-пошта

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Француски листи за е-пошта

Најнови важечки 2019 ажурирани списоци со француски е-пошта достапни со слатка достапна цена. Сите списоци со е-пошта се основни дозволи и се базираат на податоци за е-пошта. Вие не се грижите за спам или интернет провајдер, се жалат. Француски список со е-пошта со име на компанија, веб-страница, Телефон, факс, е-пошта, итн. Тимот за градење на нашата база на податоци ја гради вашата таргетирана база на податоци од француски јазик. Вие не се грижите за вашата база на податоци, само дозволете ни кои се вашите целни клиенти од француски јазик и одморете се. Ние ќе управуваме со сите за вас.

База на податоци за француски бизнис

0
Француска адреса за е-пошта B2B
База на податоци за француски бизнис

Француската база на податоци за деловни е-пошта вклучува само француски детални деловни контакти за деловни контакти. До француската деловна личност можете да стигнете со оваа француска база на податоци за деловни е-пошта. 90% точни информации за контакт b2b. Можете исто така да изградите ваша сопствена француска листа за деловни е-пораки од нас. Исто така, можеме да ви помогнеме да креирате маркетинг кампањи за е-пошта на француски јазик. Над сите детали за базата на податоци на француската деловна е-пошта.

Купете француски список за е-пошта B2B

Износ на записи: 206,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Име на деловна адреса

* Град * Поштенски код * Држава * Адреса на е-пошта

* Телефонски број * Број на факс * Адреса на веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

Испорака: веднаш преземете.

База на податоци за француски е-пошта за потрошувачи

0 милиони
Француска адреса за е-пошта B2C
База на податоци за француски е-пошта за потрошувачи

Базата на податоци за француски потрошувачи за е-пошта содржи само лични детали за контакт со Французи. Можете лесно да стигнете до францускиот народ со оваа француска база на податоци за потрошувачи на е-пошта. Можете исто така да го прилагодите списокот со податоци за е-пошта на француски потрошувачи за е-пошта. Над сите детали за базата на податоци за потрошувачи на е-пошта во Франција.

Купете француски список за е-пошта B2C

Износ на записи: 1 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Возраст * адреса

* И-мејл адреса * IP адреса * Телефонски број

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Француски листи со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772