AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Листи за е-пошта на директори за финансии

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листи за е-пошта на директори за финансии

0
Адреса за е-пошта за директори за финансии
Листи за е-пошта на директори за финансии

Списоците со е-пошта за финансии за директори ќе ви помогнат да ги достигнете директорите за финансии и раководното лице во САД. Можете исто така да им испратите каква било понуда од вашата компанија. Списоците за е-пошта за финансии за директори се единствена копија за вас. Една копија за еден клиент, така што цело време ќе ја добиете тука листата на директори за финансии за е-пошта во единствена база на податоци. 90% точни податоци затоа што сè е вклучен и основен список со дозволи.

Списоците со е-пошта за финансиски директори содржат само активни директори на финансии и детали за контакт со менаџери. Исто така, можете да ги прилагодите списоците со е-пошта на вашите директори за финансии од вашата специфична земја. Willе ги добиете тука сите извршни бази на податоци за е-пошта, исто така, целиот запис е заверен. имаме повеќе од 143,379 податоци од директорите за финансии и менаџер. Пред сè, детали за е-пошта на директори за финансии.

Списокот за е-пошта за финансиски директори содржи само активни детали за директорот за финансии и детали за раководителот. Еден рекорд од една компанија, па нема дупликат од една компанија. Конечно, ова е комплетен список од компаниите во САД. Доколку сакате да добиете сè повеќе податоци од овој назив на работа, можете да контактирате со нас. Ако сакате да добиете се повеќе и повеќе податоци од САД во рамките на овој директор за финансии и управител, тогаш направете обичај за нарачката тука. Ние исто така ви помагаме да изградите списоци на други земји од ова ниво на работа.

Купете свежи и ажурирани листи за е-пошта за директори за финансии

Износ на записи: 143,379
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Листите вклучуваат:

* Име * Презиме * Име на компанија * Наслов за работа * Телефонски број за контакт

* Адреса за е-пошта * Адреса * Град * Држава * Поштенски код * Земја * веб-страница на компанијата

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Директори за финансии Листа со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772