+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Списоци за е-пошта на ЦМО

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Списоци за е-пошта на ЦМО

0
Адреса на е-пошта на КМО
Списоци за е-пошта на ЦМО

Списоци со е-пошта на ЦМО од Обединета држава. Allе ја добиете целата адреса за е-пошта за маркетинг офицер готвач овде со овој пакет. Списоците со е-пошта на ЦМО е единствен список со е-пошта за вашиот бизнис. Една копија за еден клиент, за да добиете само уникатни информации за контакт на готвач за готвачи од компании од САД.

Списоците со е-пошта CMO содржат само име на адреса на готвач, адреса, телефонски број, детали за компанијата. 90% точни податоци за контакт.

Е-пошта CMO наведува само податоци за понуди за маркетинг готвачи. Можете лесно да дојдете до службеникот за маркетинг готвач со овој список. Ако сакате да изградите други земји, список со е-пошта за маркетинг готвач, ве молиме, известете ни. Willе ја изградиме базата на податоци за офицери за маркетинг на готвачите за насочени земји.

Имаме податоци за контакт 3,112 маркетинг офицер на овој список. Ова е списокот со готови пораки за GDRP, така што треба да им испратите пошта за вашата деловна активност или услуги. Ова е добра можност за вашиот бизнис да им испрати понуда за вашите услуги. Можете да стигнете до сите службеник за маркетинг готвачи со вашата понуда.

Купете свежи и ажурирани списоци за е-пошта на КМО

Износ на записи: 3,112

(Сите записи вклучуваат адреси на е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име за контакт * Наслов за работа со лице за контакт * Име на деловна активност * Адреса
* Град * Држава * Поштенски код * Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница


Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашања и Одговори на списоци со е-пошта на ЦМО

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин