AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Список со е-пошта на ЦИО и ЦТО

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Список со е-пошта на ЦИО и ЦТО

0
Адреса за е-пошта на ЦИО и ЦТО
Список со е-пошта на ЦИО ЦТО

Списокот со е-пошта на ЦИО и ЦТО ги вклучува сите проверени службеници за информации за готвачи и детали за контакт за технички службеник за готвачи. Getе добиете точни податоци 90% од овој список со е-пошта на CIO / CTO. Можете да ги користите овие списоци на кое било место за да го промовирате вашиот бизнис или услуги кон нив. Оваа листа е единствена што е најзначајна за една копија само за еден клиент.

Списокот со е-пошта на ЦИО / ЦТО ги потврди само информациите за деталите за контакт. Овој список ги испраќа сите информации за контакт само од САД. Како резултат, сакате да добиете информации за контакт со други земји CIO / CTO, тогаш ве молиме, известете ги. Затоа што, ние ќе ги создадеме насочените списоци со е-пошта, за државни службеници за информации за готвачи или список со е-пошта за технички службеници на готвачи

Можете лесно да стигнете до CIO / CTO лице со вашите понуди. Овој список со е-пошта на ЦИО и ЦТО е уникатен список со е-пошта за вашиот бизнис. Од една компанија само 1 податоци од оваа позиција. Имаме детали за контакт 21,931 CIO / CTO со сите лични и деловни детали за контакт. Како лична карта за контакт, адреса, град, држава, поштенски код, телефонски број, детали за компанијата, итн.

Купете најнови листи за е-пошта на ЦИО и ЦТО

Износ на записи: 21,931

Списокот вклучува:

* Целосно име * Адреса * Телефонски број за контакт * ИД за е-пошта
* Име на компанијата * Наслов на работа * Адреса на компанијата * Вработен во компанијата

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и Одговори на списокот со е-пошта на ЦИО и ЦТО

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772