AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

Листа на деловни факсови во Кина

Сега маркетингот со факс е многу важна техника за промовирање на вашите производи преку Интернет. Ако имате добар список со факс, тогаш од маркетингот на факсот можете да доведете добра продажна позиција за вашиот бизнис. Доколку можете да креирате кампањи за рефус емитување на факс, така ќе добиете добар успех. Повеќе лица од највисоко ниво редовно ги проверуваат факсот, така што ако им испратите факс со понудата на вашата компанија и ако им се допаѓа вашата понуда, тие мора да ве контактираат. Ова е маркетинг факс е добар начин за промовирање на вашата деловна активност.

Најновата база на податоци за испраќање е една од најпопуларните и големите извори на списокот со факс. Ако сакате да добиете валиден и точен список за маркетинг на факс, тогаш можете да ги видите сите наши списоци со факси. Ние ви ја даваме најдобрата листа за емитување на факс. Имаме список со деловни факси во САД, Канада и повеќе списоци со емисии за факс во земјата. Getе добиете само список со број на факс за контакт со лице од највисоко ниво на компанија.

Листа на деловни факсови во Кина

Листи за факсови во Кина B2B

Ние нудиме Кина Бизнис Факс Листа на сите услуги за радиодифузна факс по цени толку ниски. Ако барате таргетиран, сеопфатен список, можете да го изберете по Бизнис Тип и / или географска локација, дури и по големина на компанијата според годишна бруто продажба и / или број на вработени.

Без разлика дали ви треба точен и комплетен список на лекари, список на аптеки, список со медицински лаборатории, болнички бази на податоци, список за медицински сестри, списоци на медицински сестри, список на доктори за алтернативна медицина или која било друга база на податоци за здравствени установи, таа е тука, и можете веднаш да ја добиете преку непосредно преземање. Контактирајте нè за да дознаете насочени листи за радиодифузна дејност во Факс може да станат суштински дел од вашата маркетинг кампања.

Купете свежи и ажурирани списоци за деловни факси во Кина

Износ на записи: 58,000

Тип на датотека: Excel, CSV

неодамна ажурирани

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 9.6к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

ЛИСТА ЗА БИЗНИС КАНКИ ЗА БИЗНИС КИНА

Најновата база на податоци за е-пошта или најновата верзија на податоци е практично правец на пари со своите достапни списоци кои станаа стандарден избор меѓу различните бизниси и другите производи со разумна цена што им дава предност на компаниите во однос на другите изведувачи во индустријата.

Списокот со броеви за деловни факси во Кина ќе стори сé што е, со цел да ги исполни сите барања за список со факс факс. Има одговорна и квалификувана поддршка на клиентите, компанијата може да ви помогне да ја поставите вашата листа брзо и ефикасно. Овој список со деловни факси е навистина добра работа со тоа што компаниите можат да ги прилагодуваат списоците според имињата на деловните активности, списокот со телефонски број на факс, лицето за контакт, името на компанијата и адресата и регионалниот код.

Списоци со броеви за деловни факсови во Кина од најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци се состојат од 58,000 ажурирани оригинални записи на списокот со броеви за деловни факси во вредност од 900 американски долари, за еднократно плаќање и софтвер за веднаш преземање кој може да биде формат на датотека Excel CSV, преку кој можете да го платите мастер картичка, paypal, кредитна картичка, визна картичка, Western Union и повеќе начини на плаќање.

Најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци за пошта, исто така, обезбедува великодушни попусти. Нивните цени чести достигнуваат по најниска цена што можете да уживате да ги продадете производите и услугите што ги доставува компанијата. Ви гарантира квалитет што можат да го гарантираат за задоволството на клиентите дека тие сакаат да ги задоволат нивните потреби кога станува збор за списоците со броеви на факс.

Прашање и одговор на списокот за деловни факси во Кина

Кога бројот на факс води последно ажурирано?

Секој месец го ажурираме списокот со број на факс. Нашата факс листа ја градиме од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци за факс секој месец, ажурираме.

Кога е доставен списокот за маркетинг на факс?

Откако ќе нарачате во рок од 4 часа, ќе ви биде доставен списокот со броеви за факсови и за прилагодени броеви за факс за контакт, ние траеме максимум 72 часа за градење на податоци.

Која е точноста на списокот со емитување на факс?

Ние ви обезбедуваме 95% точни броеви на факс. Целиот наш факс за контакт е потврден од човечко и компјутерско око.

Каков вид список за маркетинг на факс ви давате?

Ние обезбедуваме број на деловен факс, исто така, податоци за списокот со број на факс на потрошувачот и лице за контакт со компанијата по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список на мобилни телефони според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Оваа листа за емитување на факс донесе предност во продажбата?

Да, нашата листа за емитување на факс донесе повеќе затворена предност за продажба на вашата компанија.

Употреба на факс маркетинг список на било која CRM платформа?

Да, можете да користите список за маркетинг на факс на која било платформа за CRM.

Зошто ти верувам?

Водеме деловни активности од 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давател на списоци со емитувани факсови. Целиот број на факс за контакт е точен 95%. Ако добиете повеќе од 5% број на факс за отскокнување, тогаш ќе го замениме нашиот повратен факс-број. Тоа е нашата гаранција.

Каков формат за список за маркетинг на факс?

Ние ќе ви овозможиме ексел или CSV формат за нарачаниот список со броеви за факс.

Листата за емитување факс имаат дозвола?

Сите наши списоци со контакт за емитување факсови се основа за дозвола и подготвен е GDRP.

Кој е вашиот список за маркетинг на факс Извор?

Нашиот извор на список за маркетинг со факс е различна платформа. Ги зедовме сите броеви на факс од доверливи страници и се определуваме само од изворот. Ние правиме список со броеви на факс од деловен извор и потрошувач.

Која цел ја користиме оваа листа со броеви на емитувани факси?

Можете да ја користите оваа листа со броеви за емитување факс за да создадете ваша компанија преку Интернет маркетинг на факс или кампањи за емитување факс.

Списокот со факсови со броеви е подготвен да го користи преносот на факс?

Да, нашата листа со броеви за факс е подготвена да користи кампањи за емитување факс. Ако сакате да ја користите оваа листа со броеви за факс за емитување на факс, подготвена за употреба за да се емитува системот.

Поврзани води