+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Извршни директори на е-пошта

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Извршни директори на е-пошта

0
Адреса за е-пошта на извршниот директор

Листи за извршен директор на е-пошта со сите детали за контакт на главниот извршен директор на компанијата. Willе ги добиете на оваа листа сите точни 95% Список на адреси за е-пошта на извршниот директор информации Овој список со е-пошта вклучува само податоци за компании од САД. Доколку ви треба друга е-пошта за извршен директор на други земји, кажете ни дека ќе ги изградиме списоците на извршниот директор на другите земји.

Најновата база на податоци за испраќање ви овозможува активна и присутна листа на извршни директори од САД. Имаме список за извршен е-пошта 83,809 сега од Обединета држава. Ова водство ви дава предност во продажбата за вашиот бизнис.

Списокот на е-пошта на извршниот директор ги вклучува сите готвачи на извршниот службеник за е-пошта со контакт со име, адреса, телефон, детали за компанијата и др. Можете да го користите овој список на извршен директор за унапредување на вашиот бизнис во САД. Овој список со е-пошта ги вклучува само информациите за компаниите од САД. Овој список на извршен директор е ажуриран и точна база на податоци 90%.

Купете најнови листи за е-пошта за извршен директор

Износ на записи: 110,000

(Сите записи вклучуваат адреси на е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име за контакт * Наслов за работа со лице за контакт * Име на деловна активност * Адреса

* Град * Држава * Поштенски код * Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 20к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

Адреси на е-пошта на извршниот директор за американски компании

Најновата база на податоци за испраќање ви ја обезбедува целата база на податоци за адреса за е-пошта од извршниот директор од американски компании. Листа на сите извршни е-пошта за готвачи само од компаниите на Обединетите држави. Со оваа листа ќе ги добиете сите активни детали за контакт со извршни директори. Исто така, ако сакате да добиете список со извршни директори на е-пошта на други земји, тогаш можете да ги споделите со нас овде. Нашиот тим ќе направи да ја изгради вашата целна адреса за испраќање на главни извршни директори за вас.

Списокот на извршниот директор на е-пошта, развиен од Стерлинг маркетинг решенија, е внимателно консолидиран од различни индустрии, како што се здравството, технологијата, финансиите, авијацијата, автомобилот, производството, телекомуникациите и така натаму. Нашата релевантна деловна адреса за е-пошта на извршниот директор, извршен список на извршни директори, извршни директори на е-пошта и извршен директор за испраќање во база на податоци се исклучително собрани за ефикасни маркетинг кампањи и комуникација.

Извршители на ниво на ниво В видно извршни директори се на чело на сите одлучувачки задачи во рамките на една организација и трговците можат да го намалат времето за да ја зголемат продажбата со искористување на точни и проверени податоци за контакт на врвните извршни директори со нашите листи за е-пошта на извршниот директор.
Адреси за испраќање на извршниот директор, извршен директор за е-пошта, извршен директор за е-пошта, извршен директор за е-пошта, извршен директор, извршен директор за електронска пошта Листа на САД, извршен директор за е-пошта на списокот во САД, извршен директор за е-пошта води, извршен директор за електронска пошта, список на извршен директор, информации за контакт со извршниот директор, Листа на адреси за е-пошта на извршен директор на компанијата Оптимизирајте ја вашата кампања со повеќе канали за маркетинг, искористувајќи го списокот на извршниот директор на е-пошта од Инфос B2B Списокот со податоци се состои од различни детали и адреси на е-пошта на добро познати деловни тајкуни кои се значително сигурни и точни.

Навистина, секој запис за контакт во нашата база на податоци вклучува е-пошта, назив на работното место, ниво на работа, име на компанија, индустрија, број на вработени во компанијата, географска локација на бизнисот и други детали што можете да ги користите за насочување на вистинските главни извршни директори. Главен извршен директор за е-пошта Листа на извршни службеници Податоци за бази на е-пошта пораки за чување.

Најновата база на податоци за испраќање може да им обезбеди на пазарот на списокот со податоци за е-пошта на главниот извршен директор, дизајниран да ги постигне маркетинг цените најефикасно. Зголемете ја реакцијата на кампањата со избирање на насочена база на податоци за извршна испраќање во болницата од Маркетинг на здравствени услуги и максимизирање на продажбата. Нашите адреси за испраќање на Главниот извршен директор на болницата (извршен директор) ќе ги поддржат вашите гео-насочени кампањи со податоци од.

Главен извршен директор Листа на е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин