AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Канадски списоци со електронска пошта на ЦТО ЦИО

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Канадски списоци со електронска пошта на ЦТО ЦИО

0
Канадска CTO, адреса на е-пошта на ЦИО
Списоци за е-пошта на канадски ЦТО

Канадски CTO, ЦИО-е-пошта со списоци од земјата на Канада. Исто така, списоците со канадски CFO, канадски ко-списоци, канадски CTO, канадски CIO и канадски режисери Мејлинг-списоци за да се зголеми вашата рентабилност. Исто така, ќе добиете тука насочени кон Канадскиот извршен директор, CFO CMO и друга база на податоци за е-пошта.

Канадската ЦТО, ЦИО Листите за испраќање пошта има важна е-пошта база на податоци, контакт имиња, телефонски броеви, проект за е-пошта, име на деловна активност, број на факс, адреси и многу повеќе. Конечно, да се изгради едноставен директориум за високо квалификувани професионалци во вашата целна индустрија и да се потпора насочени кон продажба.

Нашиот канадски CTO, ЦИО-пошта Листи пред сè, записите вклучуваат име, презиме, име за контакт, име на деловна активност, адреса, град, поштенски код, држава, адреса на е-пошта, телефонски број, факс и адреса на веб-страница. Исто така, може изгради насочени списоци со е-пошта, вашата целна база на податоци за испраќање, што ви треба за маркетинг.

Купете канадски списоци со CTO, CIO за е-пошта

Износ на евиденција: 1138

Вкупна цена: $ 116

списокот вклучува: ИД за е-пошта

(Еднократен надомест)

Тип на преземање: Веднаш преземете

Канадски CTO CIO листи со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772