AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа на е-пошта на Realtor

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листа на е-пошта на Realtor

0
Адреса за е-пошта на Realtor
Листа на е-пошта на Realtor

Списокот со е-пошта на недвижнини ги вклучува сите податоци за лицата со недвижнини во САД. Ако сакате да стигнете до Realtor лице во САД, тогаш можете да го изберете нашиот список за испраќање на Realtor. Нашите водичи за недвижнини неодамна се ажурираат и чистат. Ако мислите да купите список со е-пошта на Realtor, тогаш ви предлагам да ја користите оваа листа. Подароците за испраќање на недвижнини ќе ви дадат добра ВРИ

Правилната употреба на терминот Брокер се чини дека е збунувачки предмет за многу професионалци за недвижнини, како и за јавноста. Дали е агент за недвижнини или Realtor или агент за недвижнини. Термините се чини дека се користат наизменично од сите. Сепак, овие термини не се заменливи и немаат исто значење.

Списокот со маркетинг на е-пошта на недвижнини донесе добри резултати од кампањите за онлајн маркетинг. Базата на податоци за е-пошта на Realtor ги вклучува сите адреси за е-пошта на агентот за недвижнини. Списоците за испраќање на недвижнини ја зголемуваат продажбата на вашата компанија. Списоците со агенти за недвижнини ги содржат сите детали за контакт со недвижнини. Списокот со е-пошта за недвижнини е најдобрата опција за промовирање на вашиот бизнис.

Купете го списокот со е-пошта на Realtor

Е-пошта на Realtor Наведете ги сите податоци доаѓаат од САД. Willе ги добиете сите списоци со е-пошта на државата со недвижнини во САД. Списокот за испраќање на недвижнини ќе ви помогне да ги добиете сите деловни детали за деловни лица и детали за личен контакт. Ние само нудиме насочени списоци со е-пошта што можат да се користат за да добиете детали за контакт, како агенции за недвижнини и име на агент за недвижнини, адреси на е-пошта, телефонски броеви, град, земја и многу повеќе за лоцирање нови изгледи за продажба низ земји.

И, ако барате адреси за е-пошта за недвижнини, тогаш ние Најновата база на податоци за испраќање е вашиот најдобар извор за точни и целосни информации за агентите за недвижнини на кои треба да пристапите. Ги гарантираме ажурирани податоци со висока стапка на можност за испорака, што нуди највисок квалитет на олово по најниски можни цени. Ако вашиот бизнис бара да бидете во редовен контакт со агентите и агентите за недвижнини, имаме сеопфатен список за маркетинг за вас.

Износ на записи: 7000
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
e-mail адреса
Телефонски број
број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија
Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано
Вкупен трошок: $ 400
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Realtor-списоци со прашања и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води