AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Бразил е-пошта листа

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Бразил е-пошта листа

Списоци со е-пошта во Бразил кои ќе ви ги дадат сите точни во списокот за деловни и поштенски пораки до вашата компанија. Имаме 4 милиони списоци со деловни e-mail на Бразил, кои можете да ги користите за вашата деловна промоција. Ние исто така ви помагаме да го изградите вашиот сопствен деловен список во Бразил или лична пошта од специфични категории на индустрии или специфична личност како извршен директор, ЦФО, сопственик, менаџер, развивач итн.

Списоците со е-пошта во Бразил ќе ви помогнат да ја промовирате вашата деловна активност во Бразил. Можете да стигнете до луѓето од Бразил лесно да ја користат оваа база на податоци за е-пошта. Исто така, ако сакате да изградите свои листи за е-пошта во Бразил, тогаш можете да контактирате со нас. Ние ќе ви помогнеме да се изгради свој насочен список со е-пошта од Бразил.

Список со е-пошта за бизнис во Бразил

0 милиони
Адреса за е-пошта на Бразил B2B
Листа со е-пошта во Бразил

Списокот со деловни мејлови во Бразил има само активни детали за деловни контакти. Можете да ја користите оваа листа со е-пошта за деловни активности во Бразил за промоција на вашиот бизнис во Бразил b2b сектор. Од нас можете да изградите своја сопствена листа со е-пошта во Бразил. Пред сè, детали за деловната е-пошта во Бразил.

Купете списоци со е-пошта за Бразил B2B

Износ на записи: 4 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на деловна активност * адреса * Град * Поштенски код * Држава

* Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Адреса на веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Предност на списоците со е-пошта во Бразил

 • Ако повеќе од 10% од нашите е-пошта отскокнуваат, ќе ви дадеме кредити за повеќе податоци.
 • За 120 минути, можете да преземете база на податоци за контакти и да започнете да се поврзувате со вашата публика.
 • И автоматските и рачните процеси обезбедуваат точност на нашите списоци што се потврдени од човекот.
 • Поврзете се со менаџери на високо ниво во компании во САД, Велика Британија, Канада, Европа, Азија и многу повеќе.
 • Не се мачи да контактираш со генерика (како што е контакт @). Со нашите списоци, можете да испратите е-пошта до вистински луѓе.
 • Списоците со е-пошта за квалитет им овозможуваат на деловните субјекти да вршат B2B врски за неверојатно ниска цена.
 • Преземете ја вашата листа како датотека. CSV, интегрирајте ја во вашиот CRM и започнете мрежно поврзување.
 • Тим за поддршка во живо 24 / 7.

Бразил Прашања и одговори со списоци со е-пошта

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772