AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Списоци за е-пошта во училиштата во Австралија

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Списоци за е-пошта во училиштата во Австралија

0
Адреса за е-пошта во училиште во Австралија
Списоци за е-пошта во училиштата во Австралија

Списоци за е-пошта за училиште во Австралија ви даваат база на податоци за училиште во Австралија за вашиот бизнис. Ние ви нудиме База на податоци за основни и средни училишта во Австралија, за основно и средно училиште. Затоа што, списокот со е-пошта на нашите училишта има директори, надзорници и наставници кои ги контактираат информациите за целокупниот образовен систем во Австралија. Затоа, Последна пошта база на податоци ви овозможува список со пошта да ви помогне брза комуникација со испраќање на промотивни материјали. Значи, сите списоци со е-пошта редовно се ажурираат и се достапни во категории. Исто така, изградете таргетиран список со списоци на располагање на извршниот директор, ЦФО, ЦМО, ЦОО, ЦТО, ЦИО, Претседатели, Претседател, ГМ, ДД, Менаџер и многу други.

Купете ги најновите списоци со електронска пошта во Австралија, за училиште

Износ на записи: 8,000
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Листите вклучуваат:

* ИМЕ НА УЧИЛИШАТА * Адреса на веб-страницата * АДРЕСА * ГРАД

* ПОСТАВЕН КОД * ЕДЕЛЕСКА ЗА ЕМИЛА * ИМЕТ ЗА КОНТАКТ

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор списоци со електронска пошта во Австралија

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772