AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа за е-пошта за уметнички директор

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листа за е-пошта за уметнички директор

0
Адреса за е-пошта за уметнички директор
Листа за е-пошта за уметнички директор

Списокот со е-пошта за уметнички директор ќе ви помогне да стигнете до личност за уметнички директор на компанијата. Може да ја промовирате понудата или услугите на вашата компанија на лице за уметнички директор користејќи ја оваа листа со е-пошта. Списокот за испраќање на уметнички директориуми ќе ви заштеди време и пари затоа што ако сакате да изградите ваш личен пошта список за уметнички директор, тогаш треба да потрошите повеќе време и пари, но доколку ја купите нашата пред-адреса за уметнички директор поштенски список, така што ќе ви заштеди време и пари.

Директната листа на уметност е чиста и свежа е-пошта води за вашиот бизнис. Сите детали за контакт се потврдени со човечки и компјутерски. Исто така, ако мислите дека ќе ви изградат какви било насочени списоци со е-пошта, ве молиме, известете ги овде.

списокот со е-пошта за уметнички директор ќе ви помогне да стигнете до Уметнички директор на компанијата. Ако вашите производи се вистински во уметноста, тогаш списокот со е-пошта за уметнички директор ќе ви помогне повеќе. Уметничкиот директор е компанија на ниво на контакт и лице кое донесува одлуки на компанијата, така што ако може да ги добиете деталите за контакт, детали за производителот на одлуки за уметност, така што мора да ви помогне за вашиот бизнис. Ако мислите дека маркетингот на вашиот производ во САД и вашите насочени луѓе е уметнички директор, тогаш оваа листа ќе ви помогне повеќе.

Има повеќе од 4 милијарди адреси за е-пошта низ целиот свет, а деловните субјекти се поуспешни во достигнувањето на потрошувачите преку е-пошта отколку од социјалните медиуми: 90% од е-поштата достигнуваат до правилното сандаче на потрошувачот, но само 2% од следбениците на Фејсбук гледаат деловни пораки во своите новости. Хранења

Купете Листа за испраќање уметнички директор

Износ на записи: 6000

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • Адреса за е-пошта за уметнички директор
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 800 $ (еднократен надомест)

Уметнички директор Прашања за прашања во е-пошта и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води