AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Списоци со е-пошта на Андора

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Списоци со е-пошта на Андора

0
Адреса за е-пошта во Андора

Маркетинг преку е-пошта им овозможува на деловните субјекти да ги одржуваат своите клиенти информирани и да ги одржуваат своите рекламни пораки до својата публика. Маркетинг преку е-пошта ви овозможува да таргетирате одредени групи клиенти или дури и конкретни лица. Листата со е-пошта е најдобриот начин да размислите за наградите што може да ги искористите за успешна маркетинг кампања. 

Списокот за е-пошта на Андора е безбеден и гарантирано податок за квалитет. Оваа база на податоци вклучува име, презиме, телефонски број, идентификација на е-пошта, име на компанија, адреса, поштенски код, итн. Willе ја направи вашата е-пошта маркетинг кампања поефикасна за вашиот потенцијален клиент, се додека тој не одлучи да ги набави вашите производи и услуги што вие извршувате да понудите. 

Избирање, список со е-пошта од Андора од Најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци по електронска пошта содржи 1,200 ажурирани собрани датотеки со е-пошта, кои достигнуваат само 15 американски долари, еднократно плаќање и брз софтвер што може да се преземе, кој може да биде тип на датотека Excel CSV. Начини на плаќање се визна картичка, мастер картичка, PayPal, Skrill, Western Union и повеќе картички и уреди за удобно плаќање.

Најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци за пошта обезбедува најблиски 99% точни податоци собрани од страна на нашиот персонал во различни доверливи страници и платформи, за да ви овозможи понова и сигурен извор на потенцијални клиенти, да ви овозможат да продуктирате попродуктивно.

Листата со е-пошта на Андора ги вклучува сите име, презиме, телефонски број, лична карта, име на компанија, адреса, поштенски код, итн. Достигнувате до клучни професионалци за донесување одлуки во регионот на вашиот маркетинг диск во оваа област. Се надевам дека ќе ги добиете вашите насочени зделки за вашиот производ или услуга.

Купи списоци со податоци за е-пошта за Андора

Вкупни записи: 1,200

Цени: 15 долари

списокот вклучува: Е-пошта

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашања и одговори списоци со е-пошта на Андора

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани списоци

whatsapp копче-мин