AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Сметки за е-пошта на директори

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Сметки за е-пошта на директори

0
Адреса на е-пошта за сметководители
Сметки за е-пошта на директори

Списоците со е-пошта за сметководители содржат само детали за контакт со директори на сметки. Исто така само активно лице за сметководствен директор. Willе успеете да ги користите директорите на сметки лесно да ја користите оваа листа со е-пошта. Willе ги добиете сите детали за контакт на директори на сметки во компании од САД. 90% точна база на податоци.

Списокот со е-пошта за сметководители е единствена база на податоци за вас, бидејќи една копија само за еден клиент. Getе добиете сè повеќе резултати од списоците со е-пошта на сметководствените директори, доколку ова е вашите насочени луѓе за маркетинг на вашите производи. Над сите детали за е-пошта на сметководствените директори.

Списокот со е-пошта за сметководители ќе ви ги обезбеди сите проверени и ажурирани детали за контакт со сметководителот. Најновата база на податоци за испраќање ви ги обезбедува сите извршни списоци со маркетинг за е-пошта. Ако сакате да добиете сè повеќе податоци од оваа лична личност, тогаш можете да контактирате со нас овде. Ние ќе ви помогнеме да ја креирате вашата база на податоци за таргетирана земја под овој наслов за работа.

Купете ги Свежи и ажурирани листи за е-пошта за сметководители

Износ на записи: 66,160
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Листите вклучуваат:

* Име * Презиме * Име на компанија * Наслов за работа * Телефонски број за контакт

* Адреса за е-пошта * Адреса * Град * Држава * Поштенски код * Земја * веб-страница на компанијата

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Директори за сметководство Листа со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772